Matın Tezenesi Onur – Gün 14

Sevgili lefhan okur! Sanmayın ki yazmıyorum diye ortalıktan kayboldum; nöö nöö! Buradaydım, yazılanları okuyup yogamı yapmaya devam ettim.

Son yazdığım günden bu yana pratiğimi tabii ki aksatmadım ve meditasyonla da destekledim. Bu süre içinde hep Freedom Vinyasa çalıştım; yerde yuvarlanarak, pozların içinde istediğim gibi hareket ederek yeni olanaklar türetmek için denemeler yaptım.

Bu sabah ise Nişantaşı’nda uyandım. Rana Ortan eğitiminin kampındayken kedisi Hamish’e ben bakıyor olacağım 1 hafta. Görseniz kendisi ürkek bir ceylan. Sevmeye doyamazsınız.

Saat 08:00’de uyandım ve üstüne badem sütü boca edip bir de kuruyemiş eklediğim granolamı yedim, o sırada gelen e-mailleri yanıtladım, bilgisayarda görmem gereken birkaç ufak tefek işi hallettim ve saati de 09:00 ettim. Spotify’dan bir chill out playlist seçip serdim matımı ve yerde yuvarlanmaya başladım… “Kukla ipleri” imgesini kullanarak yerden oturuşa ve ayağa; oradan yine aksi istikamete şeklinde devam ederek bir 20 dakika geçirdim. Sonra Güneşe Selam’la ısındıktan sonra ayaktaki yan açı pozları ve denge pozları yapıp Soğuma kısmına geçtim. 10 dakika Şavasana ile kendimden geçtim.

Bugün Githa Yoga’daki ilk dersimi vereceğim, ders saat 12:00’de; bir duş alıp sonra yürüyerek Gümüşsuyu’na geçmeyi düşünüyorum. Belki zamanım kalırsa 14:00’da Cihangir Yoga’daki staj dersine de girerim!

Görüşmek dileğiyle hasret kuşları!19092766_10155409771266552_1460205852871789566_o.jpg

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s