Fatoş- Gün 24

Bugün yataktan kalkar kalmaz yogaya başladık Ali’yle. Akşamdan bu günlük tutma rutininin ve her gün sabahları yoga yapıyor olmanın bana birçok açıdan çok yaradığını konuştuk. İkinci postaya Ali de katılmaya karar verdi.

Sabah tabii ki uyanamadık. Sözde 6.30’da kalkacaktık. Neyse ki birbirimizi dürte dürte 8.00 de uyandık ve geçtik samapadaya. Yoga odamız biraz dar olduğu için ikimiz beraber yapacağımızda salonumuzu kullanıyoruz. Aslında belki yoga odasına da sığarız ama denemedik hiç, bilemiyorum.

Bizim salon doğuya bakıyor. Şükür önü açık, gökyüzü hemen karşında oluyor tüm gün. Sabah ışıl ışıldı. Pencereyi açtık, canlanan meydanın sesleri ve kuş cıvıltılarıyla beraber 1. prelüdün güneşe selamlarına kadar yaptık.

Sonra oturduk. Oturmalarda bir garip oldu. İkimiz de zamanın daraldığını bildiğimiz için hiç konuşmadan, orta yollar bula bula bitirdik yogayı. Yarın kahvaltı da yapabilmek için daha erken kalkacağız. Hadi hayırlısı.

Sevgili Pınar cumartesi yeniay olduğundan bahsetmiş. Ben ara vermeden o gün itibariyle başlık koyma şeklimi ve gün sayılarını değiştireceğim sanırım. Yeniay ile beraber sayasım var günleri. Niyetim bu 🙂 Birinci 28 gün’e ihanet sayılır mı acep?

 

 

Fatoş- Gün 24” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s