Volkan – Gün 24-25. Gün : WE ARE ALL LIVING UNDER THE SAME SKY

#28günyoga’ nın sonuna geldik. Evet 25.gündeyiz ama yarınla birlikte yeni bir ay döngüsüne ve yeni bir #28günyoga döngüsünün 0.gününe başlıycaz. Sevgili Pınar anlattı bunu: http://wp.me/p5Gt8H-O7 yazısında.

Biz gelelim 24 ve 25.gününe. 

Dün yani 24. günde hiç bir şey yapasım gelmedi. Yapamadım. Aslına bakılırsa yerimden bile zor kalktım. Hem hastalık, hem alerjimin azması sonucunda bayılıp kalmışım evde. Gece sahura bile kalkamadım🤒. Dünle ilgili de yazacaklarım da yok. 

25.günün gecesindeyim bu satırları yazarken. Son sahur ve son yazı yeni döngüye girmeden önce. Bu sene de bitti Ramazan. Güzel geçti aslında. #28günyoga daha da güzelleştirdi bu sene Ramazan’ımı. 🙏🏻

Bugünle ilgili ne yazsam diye düşünüyodum sabah ve Bosna ile ilgili yazacaktım. Aslında görselle özetliyorum Bosna’yı. Daha sonra tekrar yazıcam. Fotoğraf Mostar şehrindeki sniper binasına ait. Binanın duvarları hep böyle kurşun delikleri, bomba hasarlarıyla dolu. Şehir savaşı en derinden yaşamış ve inanılmaz travmalar. Hep çalışıyoruz ya travmalar, ailemizden gelen enerjiler. Bosna halkı unutmamış savaşı, silmeye de çalışmamış. Bi şekilde dönüştürmüş ve mesajlar vermiş. Bu son günün yazısı da bu olsun. Yazı da şöyle bitsin. “WE ARE ALL LIVING UNDER THE SAME SKY!

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s