Volkan II – Gün 1

Herkese iyi bayramlar ey ahali. Bugün bayramın ilk günü ve bayramlaşma seyranlaşmalar olanca hızıyla devam etti. Anne, baba, teyze, dayı derken günün önemli olan kısmını bitirdim. Arada da Özden Hızır Kamp’a gittiği için kediciklere bakmayı tabi ki ihmal etmedim. Hatta bugün güzelce oynadık, sarıldık. 
Bu kadar zaman alacak şeyin ardından sonra koşa koşa geldiğim evde codyappten 19:00daki derse yetişmek için hızlıca geldiğim evde yoga dersiyle karşılaşamamanın verdiği hüzün sadece 30sn sürdü. Sonra dedimkiiii “Volkaaaan, Volkan kendi pratiğini kendin yapsana çocuğum. Hemen geçtim matın üstüne. Önce özgüüür, özgür hareketler. Üstüne nefiis bir yin dersi. İnsan kendi kendine verdiği derse nefis der mi yaaa? 
Gerçekten harika bir dersti. Çok özlemişim Yin Yogayı. (Size anlatmış mıydım benim ilk aşkımın Yin Yoga olduğunu? Neyse bir ara onu da anlatırım.) Şavasanada kendimden geçmişim 45 dk sonra uyandım ve dışarıya çıktım arkadaşlarımla bişeyler içmeye. Çok da güzel muhabbet ettik bugün. Oooh ne de çok şey sığmış bayramın ve #28günyoga’nın 1.gününe. Yarına görüşmek üzere eyyu ahalii. 🙏🏻 

Reklam

Volkan II – Gün 1” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s