Volkan II – Gün 4

Merhabalar ey ahaliii. Bugün mutluyum yaaa. Paylaşıyım istedim🤗. ( Çok şükür ben hep mutluyum gerçi:) Bosna’dan döndüğümüz gün Yedek’i kısırlaştırmaya gitmiştik. ( Yedek, adından anlaşılmıyor pek ama küçük kedimiz kendisi. ) Dişilerde biraz zor oluyormuş gerçekten bu süreç. Bir de evde iki kardeş olduklarından, dikişler alınana kadar odalarını ayırdık. ( Normalde tüm ev onların ama, bu süreçte ayrı kalmaları gerekiyordu.) Bu süreçte bizden daha çok Yedek ile Benek zorlandı. ( Eveeet diğerini adı da Benek🤗). Aslında kediler Özden’in evindeler ama tabi ki haftanın belki de 4 günü onların yanındayım ben de. Bu süreçte ayrı kalan kardeşler saolsunlar sürekli mav mav mav susmadılar da:( Şikayet etmiyorum. Varlıklarına bin şükür🙏🏻. Tabi son 4 gündür Özden Kazdağlarında eğitimde olduğu için evine gidip ben bakıyorum kediciklere. Sürekli kalamıyorum, alerjim saolsun. 🤧 Neyse gelgelelim bugün kavuştular birbirlerine ve sadece yanlarında olup birbirlerinin peşinden koşmalarını görmek bile mutluluk ve huzur seviyemi bayaaaa bi katına çıkardı. Kalp çakrası onlar biraz benim için❤️. Bu kadar yazıyı Benek’le Yedek’i anlatmak için yazdım evet, biraz tanıyın istedim ey ahali:)).                    

Gelelim bugünkü yoga serüvenime. Sabah onları kavuşturmanın verdiği enerjiyle akşam ver elini spor salonu. Geçtim yine dünkü köşeme, yanıma da iki tane ağırlık aldım. Planım önce biraz ısnıp daha sonra ağırlık çalışıp, geceye doğru da codyappten bir ders yapmaktı. Ama ne mümkün:). Başladım biraz omuz çalışmaya. Sonra ağırlıkları bırakıp biraz kalça mobilitesi için hareketler yapmaya başladım. ( Harikaydı gerçekten. İsteyen olursa bahsedebilirim👊🏻. Daha sonra ayağa kalktım tabi ve uttanasanaya inerken önce baştan başlayıp omurgaları indirirken sadece ısınmak için başladığım bu hareket beni Budokon’un serisine doğru götürdü. Ne kadar keyif aldım anlatamam:). Baya içgüdüsel olarak geldi bütün seri. Ateş saolsun çok güzel öğretmiş. 🙏🏻 Tabi orda kalmadı akış. Devamında Tao vinyasaya geçtim ve Walking the Dog serisini yapmaya başladım. Ejderha, Savaşçı derken Prasarita Padottanasana ( adını hep unutuyorum yaaa. Bunu yazarken bile googlea sordum🤕) En sonunda da iki Yin pozuyla 45 dakikalık bi seri olmuş oldu. Evet evet ağırlık çalışma seansım bile değişik bir vinyasa akışına dönüştü ki Yoga’yı ne kadar çok sevdiğimi çok şükür bugün de hatırlattı bana:) Yarın ne çıkıcak bakalım🤗. 

Not: Yazarken hatırladım. Yarın birazcık bira, hamburger sohbet yapıcaz. Hem de erkek gecesi🙃. Çok şükür hepsinin varlığına. Hepsi Zeynep Aksoy’un eğitiminden dönem arkadaşlarım:) ( Evetttt 4 erkek aynı eğitimde ve biz fırsat buldukça görüşüyoruz:) 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s