Volkan II – Gün 7-8

Merhaba ey ahaliiii. Bir günlük gecikmenin ardından yine burdayım. Dün yoga yapamadım. Artık eksiklik hissetmeye başlıyorum burayı boş bıraktığım zaman🤗. Devam etse etsede sürekli buranın ve sizlerin eksikliğini hissetmesem. Bugün çok kişi sıcaklardan bahsetmiş. Yaaaaani çok da abartmamak lazım.buharlaşmıycaz en nihayetinde. (İnşallaaaaah🤒) 

Evet havalar sıcak ama biz yogadan vazgeçmiyoruz ve buraya yazmaktan da. Bugün uzun süre sonra grup dersine katıldım. Mac spor salonunun dersine. Aslında dersleri veren Banu ve arkadaşım ve de çok seviyorum onu da. Çok güçlü pratiği var ve çok çalışıyor. Haftanın 7 günü dersi var ve tatile gitmeye bile fırsatı yok. Bu yoğunluk bazen de sakatlanmasına da yol açıyor. Bugün de el bileğinde sorun vardı ve pozları ben gösterdim sınıfta. Güzel de ders oldu.  Şıpır şıpır ter akıtırken dersi yarıda kesmek zorunda kaldı. En azından vinyasa kısmını ve meditasyon çalışması yaptık son 15 dakika. Dersi kesmemizin nedeni de salon çok soğuk oldu. ( eveeeet çok soğuk😘). Klimaya yüklendikleri için böyle bi durum ortaya çıktı ama hoşuma da gitti. 15 dakika da olsa meditasyon yapmış olduk. 

Bu arada söylmeiş miydim? Dylan Werner İstanbul’a geliyor. Evet evet ilk döngüde beraber ders yaptığımız Codyapp’ten. Tabiki hemen kayıt oldum. Enerjim çok yüksek bu ara neyi çağırsam oluyo. ( Bir dahaki sefere enerjimi Porsche istemeye yönlendiricem🤗. )

Evet bugün de böle geçti. Bu aralar bi tatile çıkmam lazım sanırım. Ne olursa olsun orda da aksatmamaya çalışıcam bu döngüyü. Belki de 3. Dögü içinde olurum kimbilir. Büyümeye devam o zaman daha da kalabalık oluruz belki ve ben size Kaş civarlarından denize bakarak yazarımmm:)

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s