Volkan II – Gün 10

Nasılsınız ey ahaliii. Soru cümlesi koyamıyorum bu cümlenin sonuna. Bu cümleyi çoğunlukla iyi olduğunu duymak için soruyoruz karşımızdakine. Gerçekten nasıl olduğunumerak  ediyor muyuz veya ona nasıl hissetiğini söylemesi için bir özgürlük veriyor muyuz? Onu da zorluyoruz iyi hissetmeye. Benim bi pastanem var, gidip hep içi kremalı eklerden yerim. Sahibi Efrail amca hiç yorulmadan, sıkılmadan, usanmadan her gittiğimde gözlerimin içine bakarak öyle içten iyi misin diye sorar ki. Evet beni gerçekten merak ediyor. Ben bugün kötü de olsam ona söylebilirim hissini duyuyorum her seferinde. Bu konuya yazıya başlarken nasıl girdim inanın bi fikrim yok. Ben en iyisi bugünkü hareket ritmimi anlatayım🤗

Spor salonuna gittim ve yine ısınmalar ve ufak güneşe selamlar sonrasında yine bir kısıtlama, bir sınırlama olmadan yaptım asanalarımı. İçine değişik varyasyonlar katarak ki bu varyasyonların temeli çömelmeler ve kalça açıcılardı. Direk hareketler beni buralara getiriyodu bugünlerde. Hem ihtiyacım var hem de biraz glutları çalıştırmam lazım. Core ve glut bu ara çok çalılıyorum bakalım ağustosa kadar ne kadar gelişicek. Tabi ki sonuçlar an ve an sayfamızdaaa💪🏻. 

İki gündür tatil planlıyorum ey ahali. Kaş’tan girip İzmir’den çıkıcam sanırım haftaya. Yollardayken yazmak daha keyifli olucak😎. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s