Alper – Gün 18

Herkese merhaba. Bu sabah yogamı saat 7.00’de yaptım. Vahnilere indiğimde kolumu yanlış koydum. Sağımı solumu karıştırmam aslında dikkatsizlik herhalde ama kurmastanam ayıptır söylemesi çiçek gibiydi. Bunu amaç edinmiş olmasam da bu sene kafam yere değecekmiş gibi hissediyorum. Yogadan sonra bütün günüm denizdi, yemekti, siestaydı bisikletti öyle geçti. Yani senelerdir aynı.

Bir haftadır anneannemin yaşadığı, annemin memleketi olan, benim de bebekliğimden ergenliğime kadar tüm yazlarımı geçirdiğim, sonraları da her sene en azından bir hafta kaldığım Antalya’nın merkeze 2 saat uzaklıktaki küçük bir sahil ilçesindeyim. Geçen yıl gelmemiştim anneannemle birbirimizi çok özlemiştik iyi oldu. Yine de yarın evime dönüyorum diye mutluyum.

Bu 10 günlük arada piyano olmadığı için o niyet aksadı. Kaytarma yogalarımdan da çok memnun değilim biliyorsunuz. Başka bir 28’i beklemeden İstanbul’a döner dönmez şafak vakti Balakrama, öğleden sonra 2. Prelüd yapmayı hedefliyorum. En azından 3 gün üst üste deneyeceğim. Hem Leros’a hazırlık olur. Bugünlük bu kadar. Kendininize iyi bakın sangha.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s