Başak 2 – Gün 24 ‘Hüznü küçük cebinde taşımak’

Merhaba Sangha,

Bir süredir yürek sıkıntısı sorma gitsin. Boğazımda bişeyler düğümleniyor sürekli. Buraya yazıyorum belki anlatınca geçer. Gün 22’de yazdığım sebepler malum, hayat bir kabak tadında sanki. Aslında kabak tadından başka bişey: ‘Sanki şık bi cafe’ye gidersin beklentin iyi, eli yüzü düzgün yiyecek yemektir: esmer ekmekli tam buğday unundan bi sandviç bir de yanına sıkılmış meyve suyu söylersin-sözüm ona faydalı hem de lezzetli– ama şık görüntülü sunumla gelen yiyeceği ağzına atınca, esmer görüntülü ekmek taklidi yapan pamuk yediğini ve sadece portakal renginde olan bir su içiyor olduğunu fark edersin. (Maslak’da the HUB da yaşadım bunu ben) hayat bu aralar böyle: herşey çok şükür tam, ama bişeyler eksik.

Tabi biraz kendime de bakıyorum, David Hoca’nın ‘bugün hangi düşünceyi giymeyi seçeceğiniz elinizde‘ sözü hep aklıma geliyor. Zihnimde bir yan hüzne, ‘sarmaya’ çok meyilli ve bunun ilacı nedir bilmiyorum.

IMG_6383

(Bu resimdeki Alibaba.com un CEO’su çok gülüyorum bu caps’e: Don’t camplain kendime not:))

………

Bu sabah gözlerimi bir otel odasında açtım: Özgür’den aldığım seyahat matımı serdim ve halı yüzeyli odada yogamı yaptım. Daracık alanda çok rahatsız bir yoga oldu ama hiç yapmamaktan iyiydi tabi ki. Yarın ay serisi yerine farklı bişey yapayım diyorum kartikeyalarda o dönüşleri becerebileceğim bir alanım yok. El kol bi yerlere deyip hareket sınırlanınca da hiç sevmiyorum. Sabah ola hayrola Sangha.

sevgiyle kal.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s