Ayça II – Gün 28

Canım arkadaşlarım Pınar, Alper ve Fatma ne güzel bu 28’lik için kapanış yazılarını yazmışlar (Bu ay ne çok konuştuk 35’likler, 70’likler! Gönderme yapmadan edemedim…).
Ben de bu ay boyunca niyetlerime yönelik çalıştığımı düşünüyorum. Sabah yogası iyicene kanıma girdi. Hatta aileye de yayılmaya başladı. Şöyle ki normalde sabahları çok zor kalkabilen eşim son bir haftadır benden 10-15 dakika sonra kalkıp yürüyüşe ya da bisiklet binmeye gidiyor. Bugün bir de güzellik yaptık. Eşim spordan döndüğünde ben terasta öykümü yazıyordum. O da bir kitap aldı, kendi köşelerimizde, ellerimizde birer fincan çay ile sabahın sessizliğinin keyfini çıkardık. 

Bu arada gün içinde sık sık kafamın içinde sizinle konuşuyorum. Artık bayağı cümle cümle anlatıcı sesimle düşünüyorum 🙂 Size de oluyor mu?

Fazla söze gerek yok sangha, sizi seviyorum. Pes etmek çok kolayken farkında olmadan elimden tuttunuz, destek oldunuz. Ali gibi bir kapanış manisi edineceğim bir sonraki döngüde. Hepinizi kucaklıyorum. Yepyeni aylarda görüşmek üzere!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s