ASLI SU – Gün 22: Yazılar Derin Dondurucudan

Sangha-mou;

Size yazıları fırından taze çıkaramadım, hemen hemen her pratiğin ardından yoga kafasıyla yazmaya doğru süzüldüm de siteye aktaramadan günlere aktım. (shadow yoga günlüğüm de vardır benim kalem kağıt ilk günden giriştiğim, e tabii daha çok kendime notlar..heyecanlar..içimde kendime açılan yeni kapılar..)

Bugüne, dün geceden kusma moduna geçmiş, olanı biteni henüz kabullenememeyi seçen aktifinden bağırsaklarımla başladım. Yogam öncesi neredeyse bir bardak suyu yudum yudum devirdim, zira sanıyorum ki çok su kaybetmiştim. Enteresan bir deneyim olabilir deyip merakla yogama selama durdum, sağlıkta kolaylığa dileklerimi uçurdum, pek şükür sakinledik bütündük;) bu parantez için beni affedinizzz, yakınlığımıza veriniz.

Sanırım shadow yoga görselleriyle e-sörf etkisi, Navasana ertesi girişimsel bir poza durdum, Paşimottanasana’nın eller ayaklar havaya versiyonu, bu da nereden çıktı diye şaşırdım, zamanı gelene dek bir daha yeltenmeyeyim diye de kendime sözümü veriverdim.

Lokum tadında keşifler ve birlikteliklerle geçen son 3 gününüzün haberlerini Özgür kuş uçurdu sağolsun, shadow yogalı huşu ertesi kollektif neşenizle ben de neşemi buldum.

Bendeki 28’lik döngü, kendi ay takvimime uyumlu oldu bu seferlik, güvenle udiyanalı yogalanabileceğim bir günle başlamış idim, bu sebeple sizi de bir çeyreklik geriden takip etmekteyim. 28’ler devam etsin emi! Nefeslerimizle yollara çıkarmayı keşfettiğimiz yelkenli bedenlerimiz gibi, hayatlarımız da en mis-inden başlangıçlara yelken açmış olsun, yaşamanın tadı daha da bir güzel olsun.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s