Sevgi-1. Gün Şu an bana ne anlatıyor anlayayım diliyorum döngüsü

Merhaba sevgili okur,

28 gün boyunca bir sabah rutini oluşturmaya niyet ettim. Meğerse dün 29. Gün olmuş 🙂 saymamışım :p saatler konusunda pek aşama kaydedemesem de rutinlerim oluştu pek de güzel oldu 🙂 Bugün 9 saat uyudum uzun zamandan beri ilk defa. Yeni döngüyü kendimi anlamak üzere mi yapsam acaba kendimle ilgilenmek neye ihtiyacı varmış onun için iyi olan neymiş daha dikkatli ve özenli olmak adına. Tamam anlaştık o zaman.

Bugün gündemimde ders çalışmak var. Ders çalışmak için güzel bir ortam hazırlamaya, stresi azaltmaya ve odaklanmaya ihtiyacım var.

Başka neler oluyor içimde? Mızmızlayıp tembellik etmeye çok meyilli bir yanım var. Onun da sevgiye ihtiyacı var sanırım. Hep bişiler yapmaya çalışıyorsun benimle ilgilenmiyorsun diyor bana. Başarılı olmak için çalış, onun için çalış, oraya git, bilmemneyi öğren. Ne yapacaksın bunca bilgiyi 🙂 kendinle ilgilenmedikten sonra..

Hepsiyle birden ilgilenmek de ne zor. Hayat denge istiyor. Bir ileri bir geri bir hareket et bir bırak. Sevdiğin şeyleri bile bırakmaya razı olmak gerekiyor bazen. Sevsen de tutunma, zamanı değil diyor.

Her an bir şey anlatıyor. Şu an ama okumakta zorlanıyorum. Buna direnç diyoruz. Bu direncimin kırılmasını diliyorum bu döngümde 🙂

Sevgiler sangha
Sevgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s