Sevgi- Gün 4-5: Soruların cevaplarından kaçmalara devam

Merhaba sangha,

Neye niyet ettim diye açıp ilk günüme baktım o kadar kaçıyorum kendi kendimin nasıl olduğuyla ilgilenmekten. Gayet basit ve keyifli aslında neden bu kadar kaçıyorum kendime bunu sormaktan inan ben de anlayamıyorum sangha. Bu döngümün niyeti Sevgi'ye an neler anlatıyor olabilir onu anlamaya çalışmak bu bağlamda kendi ihtiyaçlarımla ilgilenmek de diyebiliriz. Biraz daha netleştireyim bari soruyu her gün kendime sorular sorayım.
Soru 1: Nasılsın, nasıl hissediyorsun anlat biraz.
Günün cevabı: Yol yorgunluğu günü bugün. Gece yolculuğu yaparak döndüm evime. Ama çok zordu. Klimadan mı nedense nefesim tıkandı ve bir hayli horlamışım 🙂 Eve gelince de uyuklayarak geçti zamanımın çoğu. TV izlemeyi özlemişim. İzleyemediğim GOT bölümlerini ipe dizdim sonuna Leyla ile Mecnun ekledim. Sen bana nasıl hissettiğimi sordun Sevgi tabi ne yaptığımı değil pardon 🙂 Yorgun hissediyorum uykusuzluktan. Biraz hantal hissediyorum. Biraz sıkılıyorum biraz da iyi hissediyorum. Evime döndüm sonunda 🙂 Özlemişim.. En çok da kedim Lokum'u. Kuzum o kadar sevindi ki biz eve dönünce anlata anlata bitiremedi. Bağıra bağıra miyavlıyor ama bir o kadar da neşeli koşturuyor evin içinde oraya buraya sürekli kendini sevdiriyor ve gözlerinin içi gülüyor nasıl tatlı.. Kediler çok iyi hissettiriyor gerçekten. Her eve en az üç kedi! :)) Bir de yeni bişi keşfettim yolculuktan sonra ayak ağrısı boyun ağrısı filan olabiliyor ya zeytinyağı ile ovalamak biraz masaj yapmak çok iyi geliyor. Bir zeytinyağım var okaliptüslü ooh mis!

Soru 2: Bir ihtiyacın var mı? Nedir?

Erken kalkacağım erken yatmam lazım.

Soru 3: Bugün ya da dün bir şey farkettin mi?

Pek hatırlayamıyorum aslında ara ara aklıma geldi yazayım bunu dedim ama şu an hatırlayamıyorum.

Çok basit sorulara cevap veremeyişim bana çok enteresan geliyor. Saklanmaya çok alışmışım. Aslında bir çok şey var içimde. Destrudo deniyormuş bizde bizi yok edenlere. Yok edici destrudoyu yok etmek onu kabul etmekten geçiyormuş onu deneyimledim. Yaşanıp bitti artık destrudo yok gibi olmuyor tabi çünkü destrudo hep var. Ben yine ona bakmamaya başladım gibi mesele bu. Mevzu derinleşiyor bense kaçıyorum erken kalkacağım :)) neyse ki makul bir nedenim var :)))

Sevgiler,
Sevgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s