Piraye – Hangi Ben?

Processed with VSCO with c8 preset

I am more I am when I close my eyes, open my heart and dance to the music.

İnsan varlığının farklı (hatta bazen zıt görünen) yanlarını uzlaştırabilir. Genelde “ya o ya öteki” şeklinde seçim yapmaya çalışırız, halbuki iki tarafı öpüştürüp barıştırsak ne güzel olur?

Şimdi daha sakin ve yavaş bir yaşamı seçmiş olsam da geçmişte bir genç kız var, ara sıra eteklerimden çeker, “unutma ben hâlâ burdayım” der.

Kendimi bildim bileli müziği ve dans etmeyi çok sevdim. Partilerde DJ’i darlayan ve sonra kabini ele geçiren o fırlama bendim☺️ ev partilerinin gönüllü DJ’i, şirket happy hourlarının en çok dans eden ve en şaşırtanıydım (normalde ciddi ve işkolik hâlime tanık oldukları için herkes ‘ay ben şok’ 😋)

Bir de guilty pleasure itirafı, 70’ler ve 80’ler disco müziklerini çok seviyorum. Modern Talking-Ready For Romance bu ara loopta 🙂 Bir süredir uzun zamandır görmediğim arkadaşları bir araya getirmek ve birlikte eski günlerdeki gibi dans etmek isteğindeyim. Hatta Kozmos Coffee-Bomonti ev sahibi olur belki. Bunu düşüneceğim 🤗

Fotoğraf 2015’ten 2016’ya geçtiğimiz yılbaşı gecesi yoga stüdyomuzda yaptığımız çılgın partiden. Pozun adını ‘reverse drunk party warrior’ koymuştuk:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s