Yine.

Merhaba,

İnsan yine ve yeniden başlayabiliyor, bu muhteşem bir şey. Yolumu kaybettiğim 3 aydan sonra tekrar sizinle buluşmaya karar verdim. Sadece bir küçük kıvılcıma bakıyormuş tekrar tutkumla buluşmak. Aylardır bu yaşadığım kayboluşun ızdırabıyla cebelleşiyordum. Yaptığım kaçış planı suya düşünce (normalde acıtması gereken şey mutsuz edememişti beni garip bir şekilde), bedenim biraz sıkışmış hissetse de zihnimde bir parıltı oldu. Ve aslında tutkuyla sürdürebildiğim nadir şeylerden birinden ne kadar uzaklaştığımı ve bedenime ne kadar iyi geleceğini hatırladım belki de. Ya da sadece o workshop’a kaydımı yaptırdım. Bitti.

Bayram çocukları gibi şendim Cumartesi Şenol Topuz ve ashtangaya dair yeni bir şeylerle tanışmaya giderken. Uzun zamandır hareketsiz olmama rağmen 3 saatlik bir pratikte kondisyonum iyiydi, yeniden mat üzerinde olmanın heyecanıyla da biraz abarttım sanırım. Haftanın yorgunluğuyla da tüm günü evde geçirdim. İyi de oldu, kışlıklar kalktı, odam toplandı, kirliler yıkandı, hafta içine yemekler hazırlandı. Ve işte Pazartesi’ne yeniden sabah pratiğime geri dönmeye hazırdım.
Sabah 05.30’da kalktım, limonlu ılık suyun ardından duş, ardından işe geldim ve mesaiden önce 1 saate yakın hazırladığım seriye başladım. Benimle beraber yeni başlayan arkadaşım da matında hazırdı, o bana ben ona destek ❤

Ve ne güzel ki bugün Yeni ay, tesadüf diyemeyeceğim kadar harika bir başlangıç.

Devam etmesi dileğiyle…

Güzel bir ay dilerim hepimize.

 

Sevgilerimle,

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s