Pelin Burcu-Gün 3 : İnsan insanın boşluğudur*

Canım Sanghama gri bir İzmir sabahından merhaba yine yeniden. Az önce yoga kilimimden kalktım. Halbuki İzmir için Brahma Muhurta saati olan 04.36 da güya yogaya duracaktım. Nerdeeeee? Ve güya bugün Vedik Astroloji’ye göre Akshaya Tritya günüydü ve gece 3 te başlıyordu. Yılın en şanslı günü. Yogamla beraber yılın en şanslı günü şerefine de minik bir ritüel yapacaktım. Güya. 🙂

07.30 da uyanabildim bıraksan daha da uyurdum ama hadi Pelo kalk dedim ve şükür kalkabildim. Dil temizliğinden sonra sabah sayfalarının başına oturdum. Bir kaç sayfa yazdıktan sonra yogama durayım dedim. Bir saat yoga yaptım. Kulaklarımda Defne hoca ve Ayça hocanın sesi. Sanki onlar yönlendiriyor da ben yapıyorum. Nefes al nefes ver uddhiyana bandha. Nefes alış reçeka nefes veriş puraka. “Çok esnekler çökmeyin” ben işte o esneklerden olduğum için dikkat kesildim. Yere indiğimde tatmin olmuştum. Sonrası Jade Lady ve hasta karanalar. Sonrası om ram yam.

Kendime kahve koydum. Mutfak masasına oturdum. Önce sizlerden gelenleri okudum büyük bir keyifle. Sonra da üçüncü günü yazmaya koyuldum. Kuş sesleri var, köpek havlamaları. Dışarısı şu an için sakin gibi.

Kahveden sonra diğer rutinlerimi tamamlayıp dışarı atasım var kendimi. Bakalım gün neler getirecek hepimize?

Hepinize keyifli bir gün diliyor, sarılıyor ve öpüyorum.

Sağlıcakla kal Sanghamu

Sevgimle

Pelin Burcu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s