Derya – Gün 9: Yazdım sildim.

Size bu sabah yazdıklarımı, sizden güç alarak yazdıklarımı sildim sangha. Silmedim de kestim notlar’a yapıştırdım. Başka zaman gönderirim. Hassas bir konu, derin. Biliyorum ki buraları sevgilim de okuyor, bu hafta ayrıyız, üzülecek. Yanımda olmak isteyecek. Üzülmesin. Beraber olduğumuz bir zaman gönderirim. Ya da hiç göndermem, kalır öylece.

Bir vakitler kalbimi canımı kırmış, hafiflese bile hep benle yaşayan bir konuyu ilk kez satırlara döktüm. Sayenizde. Sağ olun var olun. Örnek olarak bana da verdiğiniz cesaret ve motivasyon için. (“Öğretemezsin. Sadece örnek olabilirsin” diye yazmıştı sanırım Tom Robbins.)

Şimdi başka yeni bir şey yazasım yok. Akşam oldu, yoruldum. Güneş batınca kendi de batanlardanım. Bugün başlayıp sevdiğim, sevdiğime sevindiğim romanımı okurken uyuya kalayım. (4 hane 1 Teslim)

Yogam mı? Yaptım. Sabah 7’den evvel kalkıp tam bir saatlik sakin, uzun bir yoga yaptım. 4 küsürlere saat kurup kalkan sizlere hayranım. 5’lerde kendiliğimden uyanmışlığım çok. Günler uzadıkça uyanışım da erkene çekiliyor. Ama saat kurup karanlıkta kalkanlara şapkamı çıkarıyorum. Beremi çıkarayım. Hava akşam hala buz. Nite nite sleep tight.

(Direnmeyip telefonuma WordPress uygulaması indirdim. Bakınız toprak burcunun teknoloji ile imtihanı. İnadı. Böyle de idare ederim’ciliği. Daha kolay olur sandım ama şimdilik zor geliyor. Umarım bu – yazı da denmez – karalamayı doğru sayfaya doğru formatta göndereceğim.)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s