Ayça – Gün 10-11-12: Ayda yürüyen ninja

Kendimi ayda ilk yürüyen astronot Neil Armstrong gibi hissediyorum. İnsanlık için büyük bir adım attığımdan değil. Bir adım atıp hoop taa nereye konuverdiğimden. En son Gün 9’da yazmışım, hoop zıpla Gün 12.

Arka arkaya anlatınca abartmış gibi olacağım. Ama baş dönmeli sabahın ardından fena bir nezle ele geçirdi bünyeyi. Önce anlamadım, alerji sandım, foşur foşur silmekten burun kanatlarım yara oldu. Ertesi sabah kalkamayınca aha, ben hastaymışım! Neyse geçti şükür. Ama tam son yazımdan sonra sizin sarıp sarmalamalarınızla şımaracağım, foşur foşur lavaboya koş. Ağız tadıyla keyfini süremedim. Derken bu güne gelivermişiz.

Sabah yoğun balakrama sınıfının dersi vardı. Kendim de çadır kapısının eşiğinde olduğumdan bence ılımlı bir ders yaptık. Sınıftakilere de sormak lazım tabii. Bazen derslerime ninja eğitimi diyorlar, hiç anlamıyorum neden.

Şimdi de öğrencilerimin bir kısmıyla buluşacağız. Onları beklerken bu satırları yazıyorum. Yemeğe davet ettiler. Hep ninjalık mı yapacağız? Biraz da Boğaz kenarında kadeh tokuşturalım. Gelirken dünyanın en güzel manzaralı sokağından geçmiş olabilirim. Sizi manzarayla baş başa bırakıyorum.

Reklam

Ayça – Gün 10-11-12: Ayda yürüyen ninja” üzerine 22 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s