Gülhan – Gün 28/12 Daha başındayım…

12 Mayıs Perşembe saat 07.00 sekizinci dersimiz. Dersi hangi hocamız ile yapacağız belli değil.

Sürpriz 🙂 tastaman hayatın ritminden ilham alarak ilmik ilmik örmüş Shandor hoca bu sistemi (sanırım diyeceğim, daha başındayım)

Bağlantı kuruluyor ve ekranda ılımlı ninja 🙂 Ayça Hocam ve yoğun balakrama ninja sınıf arkadaşlarım :+)) Hocam unutmamış dizimdeki nazlılık konusunu sordu sağ olsun. Pek güzel, pek verimliydi yogam. Serinin menüsü yavaş yavaş büyüyor, yeni parantezlerle. Bu arada söylemem gerek hocalarım, derslerimizin kaydının access passcode efsane 🙂 tekrara düşmeyelim, otomatiğe bağlamayalım diye olsa gerek ince ince ayarlar. (sanırım diyeceğim, daha başındayım:))

Matımın üzerine her geldiğimde diyemiyorum, ortada mat yok. Her yer mat al sana özgürlük.

Benim marka olmayan! yeşil renkli emektar bir matım vardı. ( emektar matımı arkadaşımın kızı istedi ona verdim) İnzivalara giderken katlayıp, bavula bile koyabiliyordum, bir de omzumda onu taşımakla uğraşmıyordum.

Zaman geçiyor ben hala yeşil matımla mutlu mesut yogamı yapıyorum. Hatta bazen katlıyorum koyuyorum kenara böyle zemini daha iyi hissediyorum, falan diyorum. Sağımda solumda, karşımdaki yoga komşularım hint fakirleri gibi mi? Yapacaksın diyorlar. Valla hint fakirlerinin böyle yapıp yapmadığını bilmiyorum.

Bana sadece iyi geliyor.

Efendim gel zaman git zaman salonlarda, inzivalarda renk renk lifeform matlar. Kullananlar nasıl anlatıyorlar nasıl övgüler, sanki yogayı mat yaptırıyor. Lİfeform matların fiyatları malumunuz.

Ben de hala yeşil markasız mat.

Ve mahalle baskısı ,eee hadi gülhan değiştir şu matı artık. Hemen değil aradan yine epeyce zaman geçti bir kampanya çıktı karşıma. İngiltere lifeform dünya yoga gününde bir kampanya başlatmış.

Bu kampanyadan Türkiye pazarında bir ! tane alabileceğim fiyata, iki ! tane mat aldım.

Hu hu komşu komşu mat geldi mi ?

Geldi.

Nerede?

İnzivada.

İyi bakın kendinize, iyi bakın Can’ınıza.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s