Burcu- Gün12

Her yönden yoğun bir haftanın sakin gününe geçerken, Pazar gününden beri sadece bir-iki yazıyı yollarda okuyabildiğim blog sayfasına bu gece geri döndüm. Okumanın yazmayı da getirmesi ise tamamen benim için sürpriz sayılır.

Bugün (artık dün olmuş) online dersimiz vardı Derse katılmak bu yoğun hafta için bana tekrar başla hatırlatması yaptı. Aslında geçen cumartesiden pazartesiye kadar, kendimce iyi sayılabilecek bir disiplinle gelmiştim (Saatler dışında) ama pazar günü başlayan iş yoğunluğu ile her şey biraz karıştı ve salı ve çarşamba günlerini atlamama sebep oldu. Bu nedenle bugün erken kalkmak, hareketleri birbirimizi görmesek bile beraber yapıyor olmak ve biraz önce blogta yazılanları okumak yarın devam etmem için bana güç verdi.

Bugün Ayşıl’ın yazısı neredeyse beni tarif ediyordu. Beni de derslerde en çok dizlerim zorluyor ve ben de sabahları erken kalkamıyorum.  Fiziksel bölüm sanki biraz daha kolay çözülecek gibi… İlk zamanlardaki gibi ilk ağrılarda hareketten çıkmıyorum artık.  Her geçen gün vaişaka’da ya da çakra mandala’da biraz daha rahatlamaya başladım. Dizlerim hareketlere alışıyor ve kuvvetleniyor.

Günün kullandığım zaman dilimini değiştirmek ise çok daha karmaşık bir konu… ama zorlamıyorum şimdilik. Onun da  zamanı gelir belki…

Sevgiler…

Burcu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s