Pelin Burcu – Gün 13&14&15 : Omuz Omuza

Canım Sangha’m,

Yoklama veriyorum burdayım yettim 🙂

Son üç günde yazamadım, zaman yoktu demeyeceğim sadece üç gün hayalet okuyucu tarafına geçtim. Yazmakla yazmamak arasında hep gidip geldim sizin yazılarınızı okudukça lakin zorlama da olsun istemedim.

Hem Merkür’ün etkisi hem tutulma derken çifte kavrulmuş gibiyim. Günler mi benim içimden geçiyor ben mi günlerin çözemedim.

Bu üç günde de yoga çalışmamı yaptım. Hatta dün Defne hoca’mla ekran karşısında tekrar buluştuk. Bayram araya girince özleşmişiz. Ders esnasında iki kere bilgisayarım arıza verdi. Durup dururken kapandı. Bu beni normal şartlarda çok gererdi germesine de dün sakinliğimi koruyabildim. Ve son artık hasta karana kısmında tekrar düşünce hattan oturduğum yerden kalkmadan ben kapanışı yaptım. Merkür ve teknoloji 😉 Merküre bir selam çakıp odadan çıktım.

Bu sabah kendime göre erken 🙂 bir saatte uyandım. Stüdyoda iki dersim vardı. Sonra bir toplantıya yetiştim. Eve gelip uzundur konuşmadığım bir arkadaşımla telefonda ilişkiler üzerine konuştuk. Ve tabii ki yine bizi kurtaramadan telefonu kapattık.

Bilin bakalım bu satırları nereden yazıyorum? evet doğru tahmin ettiniz. Mutfak 🙂 Az önce Netflix’te Omuz Omuza diye bir film izledim. Başrol oyuncuları ; Julia Roberts, Susan Sarandon ve Ed Haris. Sanki ağlamak için bu filmi izlemem gerekiyormuş. Ağlamaktan bir hal oldum. İçimdeki o çok sesli korodan başlar çıkmaya başladı. ‘ ne var bu kadar ağlayacak?’ ‘bu sadece film’. ‘aaaaa amma da sulugözsün.’ her kafadan bir ses çıkıyor ve kimin sesi pek yakalayamıyorum o an. Ben hırnik şorrik ( bizim oralarda salya sümüğün karşılığı) ağlarken isyan bayrağını çekip inatla böğüre böğüre ağladım. Ohh ağlıyorum siz konuşadurun dedim. Siz de ağlayanlardan mısınız benim gibi bir film, bir dizi, bir müzik vs vesilesiyle? Ben ağladıkça Lola da gözlerini dikti bana bakmaya başladı. Anladı zaar annem başladı dedi yine içinden :))

Şimdi daha sakin bir moda evrilince oturup yazayım dedim. Birazdan giyinip dışarı çıkmaya niyet ettim. Malum gün pazar o zaman pazar gibi pazar yaşayayım. Süslenirim de belki kim bilir.

Hepimiz aynı trendeyiz. Vagonlarımız ayrı olsa da, biliyorum ki bir vagon ötedeyiz. Omuz omuza biz her şeyin üstesinden geliriz🤍

Bu arada unuttum. Defne hocam 12.00 de mumumu yaktım ve size duamı da ettim. Yeni doğumunuz hepimiz için kutlu mutlu olsun. Daim olun.

Filmin müziğini de buraya bırakıyorum.

Hepinizi kocamandan sarılıp öperim.

İyi pazarlar Sanghamu 🌸

Reklam

Pelin Burcu – Gün 13&14&15 : Omuz Omuza” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s