Aynur-Gün 20-Zihin

Merhaba sevgili sanga,

O kadar zamandan sonra tekrar yazınca başlığa artık yok olduğum günlerin sayısını yaz(a)madım; ama istikrarlı bir şekilde hemen hemen her gün ses verenlerimizi gıpta; saygı ve çokça da sevgi ile takip ediyorum.

Benim kafa gitti sanga, tezime tekrar başladım başlamasına ve bu da çok güzel oldu olmasına da; bu sefer de, “şuraya geleli 1,5 ay oldu; kendime ve dolayısıyla da danışmanıma verdiğim süre için ise sadece 1 aydan biraz fazla kaldı; niye öncesinde bu kadar oyalandım” suçlamaları her stres olduğumda sağ olsunlar selam verip bir de sohbete kalmak istiyorlar. Yetmiyormuş gibi “ya bitiremezsem; e… bunun için iş bakmıyorum; o zaman sonrasında da iş bulmak zaman alırsa; gelir akışımı ne kadar daha dondurabilirim; o zaman part time iş bakayım/bakmalıydım en azından” düşünceleri ile ara sıra iş başvuruları yapıyor oluyorum. Başkaca seslerim de var ama sizi şu bir paragraf ile bile yormuş olabilirim. Velhasıl zihin evlere şenlik, günler de çoğunlukla bu arkadaş ile bilgisayar başında geçiyor. Bugün artık bir ara çıktım koştum; mis gibi geldi. Geçiyorum yogaya.

Yogama devam; uzun süren çadır zamanı biraz yumuşak seyrettim; ama son iki gündür çadır dışı devam ediyorum. Bugün kurmastanada başım yere değecekmiş gibi hissettim; 4 yıl sonra ilk defa; bloğu çektim, değmedi. Ama bence yere daha yakın. Değilse de bana öyle geliyor artık 🙂 Yogama artık ufak bir mum ve sonlarına da şükür duası ekledim; blog etkisi.

Bugün daha çok yazasım var aslında şimdilik burada sonlandırayım; vakit epey geç oldu ve benim biraz daha excele bakmam gerekiyor.

Bu arada sanki 20. değil de 10. gün gibi hissediyorum; çok özleyeceğim kesin.

Çok sevgiler,

Aynur

Reklam

Aynur-Gün 20-Zihin” üzerine 5 yorum

 1. Felek dedi ki:

  Şu bilgi tez yazım sürecinde çok işime yaradı (belki çoktan bildiğin bir şeydir); tezle her gün temas etmek çok önemli. Bazı günler saatlerce, bazı günler 5-10 dakika. Yeter ki temas kopmasın. Ve tabii çok kolay gelsin sana ❤️

  Liked by 2 people

  • aynuryilmaz dedi ki:

   Çok sağol Felek. Evet bilmeme rağmen hayata hakkıyla geçiremediğim çok kıymetli bilgi. Artık bundan sonra hakkını vermeyi umuyorum. Sen de jüri tarihi belirliyorsun sanırım; şimdiden kolaylıklar ve bol şans.

   Liked by 1 kişi

 2. burcu dedi ki:

  Benim de tez izleme raporunun teslimime neredeyse aynı miktarda zaman kaldı bu nedenle çok iyi anlıyorum. Tez yazma süreci gelgitlerle dolu. Karar değişiklikleri, detayların içinde boğulma okunması gereken şeyler dururken kesinlikle işe yaradığını düşündüğün başka bir şeyle ilgilenme… Ama tüm arkadaşlarım da ben de hep son ayda hatta haftalarda topluyoruz tüm bu karışıklığı. O yüzden umarım senin içinde de böyle olur. Kolaylıklar diliyorum:)

  Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s