fatma- gün 22: az

Gün uyuyup, uyanıp sonra tekrar uyuyarak geçti sangacım. Zehirlenmenin tek çaresi dinlenmek galiba. Sabah dersim vardı, ertelemek zorunda kaldım. Değil yapacak, yaptıracak halim bile yoktu. Kediler beni özlemişler. Muffy ile bol sarılışmalı saatler geçirdik. İki güne doyar bana, yemek istemekten gayri yanıma bile uğramaz. Tadını çıkarttım özlenmenin .

Yogaya durma çağrısını hissettiğimde güneş batmaktaydı. Şandor hoca bedenin ve anın elverdiği şartlar içerisinde çalışmayı salık veriyor. Bugünkü sadhanam bana paranamı ve de midemi kollayarak neler yapabiliyormuşum onları öğretmiş oldu. Benim fiziksel bedenim sadhanama bir kaç gün ara verecek olsam hemen su koyveriyor. Hayallerimdeki bedenin kasları da, kaslarının hafızasının da çelik gibi. Fakat yine Şandor hocamızın dediği gibi hayal etmek sadece hayal kırıklığı getiriyor. Elimizdekiyle çalışmaya devam.

Dün size psikolog hikayeleri yazma sözü vermiştim ama onu da erteliyorum izninizle. Daha enerjik bir güne inşallah. Affınıza sığınarak yatağa çekiliyorum. Az evvel posta kutuma düşen yazılarınızı okuyup uykuya dalmak niyetiyle. Hayaliyle değil, dikkatinizi çekerim 😛

kavuşma

f.

fatma- gün 22: az” üzerine 9 yorum

  1. Derya dedi ki:

    Yeni okudum Fatma hocam bugünü ve öncekini.. o uçak dönüşü ne fena. Bırakma var mı ki öyle hastalanmış ekibi? Geçmişler olsun yine. Kedili.

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s