Fuldenden Gün: 21/22 Verimli bir hafta sonu

Çoğunluğu evde geçen hafta sonlarını seviyorum özellikle keyfim ve hava yerindeyse. Daha önceleri hafta sonları mutlaka bir aktivite, birilerini veya bir yerleri görme sevdam daha fazlaydı. Şimdiler de ise kendime, eve, aileye ayırdığım vakit hele ki verimli geçiyorsa, vakti öldürmüyorsam daha da bi hoşuma gidiyor. Bu hafta sonu da öyleydi.

Cumartesi sabah yoga dersim vardı, bittikten sonra hazırlanmaya başlanan kahvaltıya yardım ve ardından eşlik ettim, sonra bakımlar ardından güzel, uzun bir duş, hemen peşine temiz pak kendi yogam:) uzun zamandır cumartesi beşiktaş pazarına çıkamıyordum, hep bir program olmasından dolayı, gidip dolaştım, yeşil yeşil sebzeler aldım, bunları dolaba, kavanozlara, saklama kaplarına yerleştirmek bile keyifliydi valla ne yalan söyleyeyim, her zaman sevmem mutfak işlerini. Güzel ve erken yenen bir akşam yemeği ve bir film ile biten gün..

Pazar sabahları shadow yoga dersimiz yoksa eğer biraz geç kalkmayı seviyorum 12’de salonda dersim oluyor öncesinde acele etmeden kahvaltı yapmanın keyfini çıkardım yine, biz de hafta içi yulaf, granola, hafta sonu baya türk işi kahvaltı sofrası kurulur:) Bisikletle gittim bugün de, o kadar tatlı bir hava vardı ki tam bisikletlik dedim, yavaş yavaş etrafa bakınarak gittim e tabi ucu ucuna yetiştim derse. Bir minik kalabalık vardı bugün sınıfta, güzelce terledik beraber:) Ders sonu arkadaşımla kahve içmelik güzel bir zaman ayırdım kendime, sonra eve geldim ve yine erken akşam yemeği için hazırlıklar.. Yemekler pişerken yapılan yoga, alarmı Berkay’a kurdurdum ocağı o kapayacak:) hızını alamamış ben fazladan olan semizotu bozulmasın şimdiden gerisini de yarın için hazırlayayım dedim, ama tabii böyle alışkanlıklarım olmadığından bir koku geldi bir süre sonra burnuma yanık yanık, Berkay’a diyorum ki bu kokunun bizden gelme olasılığı yok herhalde, yedik bitirdik çünkü biz yemeklerimizi, e git bak yine de diyor, ben gayet kendimden emin giderken, kapıya geldiğimde yanan tencere ve yanan semizotuyla göz göze geldim. E alışmadık… neyse benim neyime yarının yemeğini akşamdan hazırlamak sevgili Sangha, böylelikle muhteşem bir özelliğime daha tanıklık etmiş bulunuyorsunuz:) Yine de verimli diyebilir miyiz?

Sevgilerimle:)

Fulden

Fuldenden Gün: 21/22 Verimli bir hafta sonu” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s