Pelin Burcu- Gün 25 : Günün Özeti

Canım Sanga,

Yine bi gidip geldim yazmakla yazmamak arasında. Oturduğum muftak masasında güneşi batırdım. 19.30 daki dersim iptal olunca en sevdiğim saatleri değerlendireyim dedim. Güneşin batışını izledim. Hüzünlendim ara ara lakin bugün şükran duygusu çokça.

Sabah hummalı bir güne uyandım. Bahruşka(matruşka gibi:) ve Remzoş geldiler. Pandemide bana gelen ablalar. Onbeş günde bir evi bakıma alıyorlar ve gerçekten iyi ki varlar. Onlar olmayaydı niceydi halim. Evde temizlik başlayınca ben de evden kaçtım resmen. Öğlen dersim vardı zaten. Stüdyoya gittim. Dersten sonra da Ingo diye bir kafeye oturup okumaya yetişemediğim tüm yazılarınızı okudum. Kimi zaman hüzünle kimi zaman yüzümde kocaman bir tebessümle. Yorumları da es geçemiyorum. Onları da okuyacağım elbette ve hatta yorum da yazacağım.

Kafeden kalkınca bir kaç iş hallettim. Daskların süresi gelmişti, trafik sigortası vs derken acentedan çıkarken bir sürü para bayılıp çıktım. Gidenin yeri dolardı elbette çünkü evren boşlukları sevmezdi değil mi? Yani inşallah öyledir:)

Instegram’a fotoğraf yükledim altına bir kaç satır bir şey yazdım. Yok aslında baya uzun bir yazı yazdım yalan olmasın. Pek kimse okumuyor zaten ondan döktürüyorum ara da. Fotoğrafı beğen geç’cileri tespit edebiliyorum artık.

Yine oldu mu sana günce. Şiyirli nesirli entellektüel bilgi paylaşımlı bir yazıdan eser yok şimdi.

Merhaba günlük diye başlasam tam olacak değil mi? 🙈

Yoga’ya durmadım. Çadır halleri devam. Cuma sabahı anca dönerim gibi. Kazaları kılarım Defne hocanınki misali. Ben tembel öğrenci . Pelin Burcu , evet hocam , yoga çalışması yaptın mı? Yok hocam yapmadım. Niye? Çadırım hocam. Oturarak da olsa çadır yogası üstüne jade lady üstüne hasta karanları yapabilirdin. Otur sıfır.

Sıfırı yedim bugün sanga. Sözlüden çaktım iyi mi? Kanaat notu diye bir şey vardı benim zamanımda hala var mı? Geçer miyiz sence sınıfı?

Cumartesi Kalben geliyormuş İzmir’e? Kalkıp gitsek mi ? Ne güzel olur aslında hadi hep beraber gidelim ayy hayali bile heyecanlı.

İzmir’in sıcağına dem vuran canım sanga ben de katılayım kervana. İzmir çok sıcakladı. Şikayet etmiyorum ne münasebet. Biz ne sıcaklar gördük değil mi? Çok şükür bi saatte denizin dibi. Kızgın kumlardan deniz sulara salarız kendimizi.

Öperim hepinizi.

Bu 28günyoga devam eder mi? Etsek ya.

Mis geceler dilerim.

Bu aralar bir ninni dinlemekteyim.

Pelin Burcu

Ninni

Pelin Burcu- Gün 25 : Günün Özeti” üzerine 3 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s