Pınar – Gün 28: Bir Gün Daha Var!

Şabat Şalom Sangitom,

Blogun okuyucusuna postalar düşmeye başladı. Bir elveda havası eser gibi gibi. Yeni ayın tamamen kararmasına iki gün daha var. 30 Mayıs’ta yeni döngüyü sıfırlamadan evvel 28’e göre ayarlanmışlarımız için belki bir artık gün, bir kaza yogası günü olur.. Belki tekrar yeni bir döngüye başlarız ha? İsteyenler devam eder, belki aramıza yeni vagonlar katılır..

Ben günün anlam ve önemine yarışır bir şekilde hiçbir şey yapmadan geçiriyorum şu saatleri. Kadınlar Adası diye bir kitap almıştım buraya gelmeden, onu bitirmek üzereyim. Ekrana bakmamak, lensten kuruyan gözlerimi dinlendirmek iyi geliyor.

Bu kısa yazıyla selamlıyorum hepinizi. Yarın benim 3 ders + 1.5 saat başka bir zoom toplantısı ile tam 6.5 saatimi ekranın dibinde geçireceğim, zorlu bir günüm. Umarım döngü kapanmadan yarın son bir şeyler çiziktirebilirim. Olmadı belki öteki döngüden devam ederim.

Pınar – Gün 28: Bir Gün Daha Var!” üzerine bir yorum

  1. Derya dedi ki:

    Evet niye öyle olmuş.. erken durmuşuz. Yeniay’ı bu ay bir türlü tutturamadım. Önce ctesi sandım. Sonra pazar. Ajandama bakıp durmama rağmen hem de. Meğer pazartesi imiş. Nasılsa geçti sanıp çatır çatır yoga yaptım o gün. Böyle bir kafa karışıklığı ve haliyle baş ağrısı ile geçti. Bir kaza yazısı yazayım en iyisi.

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s