Aziz – Gün 24: maNga Yıldız Teknik

Dün artık ilk kez yoruldum sangha. 24 saatte 3 uçuş yapınca (İst – Bakü git gel, dün sabah Sertab konseri için İst – Kıbrıs) pestilim çıktı. Bir de klasik, çok uçunca bende ortaya çıkan aşırı gaz (@kedori bu standart bşr şey mi?) sonucu yorgun bir balon gibi – tabi ki bulduğum her yerde uyuyarak – ordan oraya savruldum.

Bugün soundcheck’e 2 saat geç gelen çok kilit noktadaki – ve benim işe aldığım – bir elemanı fena haşladım. Yılda maks 1-2 kere böyle çok sinirlendiğim olay olur… Arka çıktığım ve destek olduğum genç meslektaşlara çok fazla mı kol kanat geriyorum acaba diyorum bazen. Zaten Aziz eksiklerimizi hallediyor ve bize arka çıkıyor diye iyice tembelliğe vuruyor ve kendilerini geliştirmeyi hepten sallıyorlar gibi geliyor. Hepsi de kardeşim gibi sevdiğim çocuklar… Amerika’lılar gibi profesyonel ve kişisel ilişkiyi net bir şekilde ayırmak gerekiyor belki de, ama bizim sosyo kültürel ortamımızda iş ortamında samimi olmadan çalışmak çok zor… @kedori amirim yardım…

Sonuçta o kadar sinirlendim ki, bayağı bayağı azarladım çocuğu. Şimdi 3 buçuk saat sonra baktığımda yine aynı şekilde kayar mıydım diye düşünüyorum da, evet kayardım, aklıma başka bir opsiyon gelmiyor. Neyse, bugün de böyle bir gün oldu sangha, ne olursa olsun “show must go on”

Kıbrıs dönüşü İstanbul’da gün doğumu
Reklam